Нарізні набої

Патрон GGG кал. .308 Win (7.62/51) куля FMJ вага 9.65 грам/ 147 гран, поч. швидкість 842 м/с

FMJ (Full Metal Jucket) – класична цільнооболочечна куля. Куля покрита мідним сплавом або іншим металом і має свинцевий сердечник. В основному призначається для розважально-тренувальної стрільби. Може також використовуватися на деяких видах полювань, що не вимагають від кулі високих експансивних, руйнівних властивостей (по дрібній дичині).

Патрон GGG кал .308 Win (7.62/51) куля Sierra MatchKing HPBT маса 10.89 грама/ 168 гран, поч. швидкість 805 м/с

Sierra Match King HPBT – одна з найбільш точних куль на ринку. HPBT (hollow point boat tail), в дослівному перекладі «порожній ніс з хвостовим звуженням», вказує на характеристику форми, так і на внутрішню конструкцію. Така конструкція дозволяє кулі стабілізуватися при переході на дозвукові швидкості, що робить її незамінною при стрільбі на далекі дистанції. Куля Sierra Match King HPBT – це стандарт для снайперів армії, поліції і спецслужб США і багатьох країн світу. Ці кулі – вибір спортсменів, снайперів і мисливців, що стріляють на значні дистанції.

Патрон GGG кал. .223 Rem (5.56x45) куля FMJ, вага 3.56 грам/55 гран, поч. швидкість 1015 м/с

FMJ (Full Metal Jacket) – класична цільнооболонкова куля. Куля вкрита мідним сплавом або іншим металом і має свинцевий сердечник. В основному призначається для розважально-тренувальної стрільби. Може також використовуватися на деяких видах полювань, що не вимагають від кулі високих експансивних, руйнуючих властивостей (на невелику дичину).

Патрон Sellier & Bellot кал. 7.62x39 мм, куля FMJ вагою 8,0 грам/ 124 грана, поч. швидкість 738 м/з.

FMJ (Full Metal Jacket) – класична куля з суцільною оболонкою.

Сучасні моделі, зазвичай, мають як чисто мідну, так і повністю латунну оболонку.

Також може зустрітися традиційна біметалічна оболонка (сталь, плакована латунню) зі свинцевим сердечником.

В основному призначається для розважально-тренувальної стрільби. Може також використовуватися на деяких видах полювань, які не вимагають від кулі високих експансивних, руйнуючих властивостей (по невеликій дичині).

Патрон SK Long Range Match кал. 22 LR

Патрон SK Long Range Match був розроблений спеціально для ентузіастів стрільби на дистанції від ста ярдів. Виріб зроблений із строгим контролем якості. Підходить для змагань у все популярніших стрілецьких дисциплінах, таких, наприклад, як PRC. SK Long Range Match також рекомендується для тренувального і підготовчого зайняття перед серйозними змаганнями по високоточній стрільбі більшим калібром.

Патрон MAGTECH 9×21 мм

Спортивний патрон від знаменитої бразильської компанії CBC (Companhia Brasileira de Cartuchos), що випускається під брендом Magtech.

CBC Global Ammunition це одне з найбільших і найстаріших підприємств, що виробляють різні види боєприпасів. Заводи компанії розташовані по всьому світу CBC Brazil (Бразилія), Magtech Ammunition (США), MEN Germany (Німеччина) і Sellier & Bellot (Чехія).

Підрозділ Magtech Ammunition спеціалізується в першу чергу на виробництві патронів в пістолетних калібрах, такий поділ дозволило добитися чудової якості боєприпасу при цьому зберігши цілком доступну ціну.

Гладкоствольні набої

Black Mark ДРОБ Спортінг S28 K7,5

Набій для стрілецько-мисливської стрільби BLACK MARK Sporting S28 використовується як для низки дисциплін спортивної стрільби, так і для полювання.

Має комфортний віддачу для довготривалої стрільби.
Виконана спеціальна завальцовка для плавної роботи з напівавтоматичними рушницями. 
Використання твердого графітованого свинцевого дробу  в поєднанні з повним пластиковим пижем-контейнером дає якісний дробовий осип і впевнене ураження тарілок і різноманітних цілей

Black Mark ДРОБ "Хантерс Клаб" HC36

Дробовий набій “ХАНТЕРС КЛАБ” HC36 лінійки Black Mark «Traditional» – це класичний мисливський дробовий набій для всіх типів і умов полювання. Випускається як в контейнерному, так і безконтейнерному варіанті.

В контейнерному варіанті снаряд 36 г свинцевого дробу середньої твердості розміщується в пластмасовому пижі-контейнері Gualandi, який характеризується стабільним розкриттям пелюстків при пострілі. Завдяки цьому набій має ефективні показники по різкості і осипу дробу на стандартних дистанціях стрільби. Додатковим плюсом набоїв з пластмасовими пижами-контейнерами є значно менший час, що приділяється на чистку зброї після стрільби.

В безконтейнерному варіанті використовується пластиковий пиж Gualandi Bior, який дає ширший осип ніж контейнерний набій. Його частіше використовують на початку сезону або у місцях з обмеженим кутом огляду (наприклад, в високому очереті при швидкорухомій цілі, де час на прицілювання і постріл обмежений). Цей набій найкраще підходить для рушниць з постійними дульними звуженнями.

Black Mark ДРОБ "Шутерс Клаб" SC28

Малоімпульсний дробовий набій “ШУТЕРС КЛАБ” SC28 спортивної лінійки Black Mark «Competition» створено спеціально для задач практичної стрільби (IPSC).

Набої було розроблено і доведено до високого рівня за безпосередньої участі кращих українських стрільців-спортсменів. Завдяки їх багаторічному досвіду, практичним рекомендаціям і вимогам вдалося створити відмінний набій, що було практично підтверджено чисельними перемогами на українських і міжнародних змаганнях.

Однією з основних особливостей набою SC28 лінійки «Competition» є знижений імпульс відбою. При цьому він впевнено вражає метал на близьких і середніх відстанях. Також це дозволяє “кулеметити” з мінімальним підкиданням ствола, що зменшує час на повернення зброї на лінію прицілювання. Перемога в змаганні часто залежить саме від цих долей секунди. Дробовий “Шутерс Клаб”, як і картечний “Рейнж Мастер” було створено саме для задач практичної стрільби.

Black Mark ДРОБ "Сігнум" SE36

Дробовий набій “СІГНУМ” SE36 лінійки Black Mark «Traditional» – це мисливський дробовий набій для стрільби на середні і дальні дистанції (до 65 м).

Снаряд 36 г свинцевого дробу середньої твердості розміщується в пластмасовому пижі-контейнері Gualandi, який характеризується стабільним розкриттям пелюстків при пострілі. Завдяки цьому набій має ефективні показники по різкості і осипу дробу на стандартних дистанціях стрільби. Маса снаряду може незначно відрізнятися в залежності від номеру (діаметру) дробу на 1-2 дробини. Це обумовлено технічними особливостями обладнання.
Додатковим плюсом набоїв з пластмасовими пижами-контейнерами є значно менший час, що приділяється на чистку зброї після стрільби.

Black Mark КУЛЯ L33

Кульовий БЛЕК МАРК L33 – універсальний набій для полювання і прикладної стрільби.

Набій L33 оснащується підкаліберною “Дьябло”-подібною кулею в контейнері. Це проста, але точна куля, яка підходить як для полювання, так і для тренувань з практичної стрільби . Відмінно зарекомендувала себе для звичайного “плінкінга”- стрільби по мішенях. Використання повних пластикових пижів-контейнерів дає додаткові плюси – зменшення зношення ствола і легкість його чистки після стрільби.

Набої L33 зі свинцевою кулею діаметром 17,4 мм можуть використовуватися з будь-якими дульними звуженнями до “чока” включно.

На всіх набоях виконано конусоподібне завальцовування для легкої подачі патрона в патронник, що особливо важливо для напівавтоматичних рушниць.

Black Mark КУЛЯ G28

Кульовий набій БЛЕК МАРК G28 лінійки «Traditional» – це мисливський кульовий набій.

Набій Black Mark G28 споряджається широковідомою серед мисливців і спортсменів світу підкаліберною кулею Gualandi “Gualbo”. Вона заслуговує на звання однієї з найточніших сучасних куль.
Куля стрілочного типа зі стабілізатором дозволяє набою G28 мати видатні показники за параметром купчастості. Ці кулі відпочатку розроблялись для цільової стрільби для відповідальних дальніх пострілів. G28 відмінно зарекомендували себе як в у спортивних змаганнях, так і на полюванні.

Набої G28 можуть використовуватися з будь-якими дульними звуженнями.

На всіх набоях виконано конусоподібне завальцовування для легкої подачі патрона в патронник, що особливо важливо для напівавтоматичних рушниць.

Black Mark КАРТЕЧ "Black Buck Ікс-Рейндж" XR36

Картечний набій “БЛЕК БАК ІКС-РЕЙНЖ” XR36 лінійки «Traditional» – це мисливський дробовий набій для стрільби на середні і дальні дистанції (до 65 м).

Картечний набій “Блек Бак Ікс-Рейнж”, як походить з самої його назви (X-Range – скорочення від анг. Extended range, що означає “подовжена дальність”) – призначений для впевненого ураження цілей на відстанях, що перевищують стандартні мисливські або тактичні дистанції.

Снаряд 35,8 г в 10 картечин підвищеної твердості діаметром 8,38 мм (амер.- картеч “00”) розміщується в пластмасовому пижі-контейнері Gualandi, який характеризується стабільним розкриттям пелюстків при пострілі. Набій характеризується ефективними показниками по різкості бою і щільним, як для картечі, малюнком (патерном) попадань на значних дистанціях стрільби.

Black Mark КАРТЕЧ "Range Master" RM28

Малоімпульсний картечний набій “RANGE MASTER” RM28 спортивної лінійки Black Mark «Competition» створено спеціально для задач практичної стрільби (IPSC).

Набої було розроблено і доведено до високого рівня за безпосередньої участі кращих українських стрільців-спортсменів. Завдяки їх багаторічному досвіду, практичним рекомендаціям і вимогам вдалося створити відмінний набій, що було практично підтверджено чисельними перемогами на українських і міжнародних змаганнях.

Травматичні набої

Патрон травматичної дії "ВІЙ" кал.9мм

Маса метальної снаряда 0.6 м Потужність не більше 40Дж на відстані 3.5 м від дульного зрізу. Початкова швидкість становить не більше 380 метрів в секунду на відстані 3.5 м від дульного зрізу. Зберігає відмінну купчастість навіть на відстані понад 7 м

Патрон травматичний Ерма "ПНД-9П" 9 мм

Патрон «ПНД-9П»   (калібр 9 мм Р.А.) виробляється у місті Київ (УКРАЇНА) на підприємстві ТОВ « Эрма-Интер» і  призначений для придушення агресивності нападаючого шляхом болючої дії за рахунок кінетичної енергії еластичної кулі (гумової кулі, кульки). Виробник так само рекомендує використовувати патрон «ПНД-9П» для проведення тренувальних занять і відпрацювання навичок поводження зі зброєю.

Патрон травматичний "Рись" кал. 9 мм

Травматичний патрон РИСЬ кал. 9 мм Р.А. вперше з’явився на ринку України навесні 2018 року. Виробником сертифікованих патронів для травматичних пістолетів є ТОВ “РИСЬ ПІВДЕНЬ” з міста Миколаїв. Патрони акуратно упаковані в паперові картонні коробки чорного кольору. Усередині знаходяться пластикові стільники з комірками на 50 патронів. На лицьовій стороні упаковки текст “РИСЬ Калібр 9 мм P.A. патрони з еластичності кулями (несмертельної Дії) “.

Патрон травматичної дії РИСЬ складається з біметалічної гільзи з капсулем, порохового заряду і еластичною кулі, виконаної з чорної гуми середньої жорсткості. Діаметр кулі складає 8,41 мм (± 0,1 мм), вага 0,7грамм, (± 0, 02 г). Форма кулі дуже близька до сфери. При пострілі і зіткненні з твердими, непробивними перешкодами, куля рикошетом, при цьому залишається повністю цілої. Руйнування або відділення окремих фрагментів не спостерігається.

У патронах РИСЬ використовується бездимний сферичний порох Hodgdon Titegroup. Навішування 0,15 грам (± 0,01 грам). Слово “Titegroup” ідентично по звучанню словосполучення “Tight Group”, що в перекладі з англійської означає “тісна група”). Цей порох створювався для досягнення максимальної точності. Його унікальний склад забезпечує бездоганне загоряння від всіх видів капсулів.

Зв'яжіться з нами

Заповніть ці поля і ми Вам передзвонимо протягом 5 хвилин

Відвідайте наш магазин

Ми завжди готові проконсультувати покупця!

+38(068) 278-21-12

*Київстар

+38(099) 309-41-45

*Vadafone

Підпишіться на нас

Розроблено Adogen Agency

На сайті представлені зразки найпопулярнішої зброї та спорядження, які обирають стрільці-спортсмени.

Запитайте нас, а що підійде Вам?