ОПТИКА

Приціл Vortex Golden Eagle HD 15-60x52 сітка ECR-1

Приціл Vortex GOLDEN EAGLE® HD 15-60X52 ідеально підходить для стрільби на дальні дистанції. Його технічні параметри повністю відповідають специфічним запитам стрільців і спортсменів, які захоплюються бенчрестом або беруть участь в змаганнях F-класу. Міцний корпус виготовлений з авіаційного алюмінію. Ущільнювальні кільця не дозволяють волозі, пилу і бруду проникати всередину прицілу, а заповнення азотом запобігає запотіванню лінз при перепадах температур. Технологія ArmorTek захищає зовнішні лінзи від подряпин і забруднень.

Особливості:

· Апохроматична оптична система лінз (високої щільності і з ультранизькою дисперсією).

· Фірмове багатошарове антиблікове покриття XRPlus, яке поліпшує світлопропускання оптики.

· Бічний барабан відлаштування від паралакса.

· Швидке фокусування

Приціл Zeiss Conquest DL 3-12х50 сетка - 60

Нова лінійка ZEISS CONQUEST DL є послідовником концепції прицілів DURALYT, що пропонує покупцеві безкомпромісну якість “Made in Germany” за розумні гроші. Приціли CONQUEST DL оптимально поєднують надійність і універсальність у всіх деталях – від висококласної оптичної системи з багатошаровим покриттям до зручної сітки в 2-й фокальній площині. Оптичні складові реалізовані з використанням, що стали вже традіціонннимі, технологій – багатошарового покриття лінз T* і вологовідштовхувальним покриття LotuTec®. Велика кратність і високий показник сутінкового числа робить приціл CONQUEST DL 3-12х50 оптимальним вибором для стрільби на середні та дальні відстані.

Приціл оптичний Hawke Frontier 30 1-6x24 прицільна сітка Circlel Dot з підсвічуванням

Оптичний приціл Frontier 30 1-6×24 – яскравий представник флагманської лінійки прицілів Hawke, що відрізняється високою якістю оптики. Повне багатошарове просвітлення оптики (21 шар) гарантує більш чітке і контрастне зображення. Заповнення азотом запобігає конденсації вологи на поверхні лінз при перепадах температур. Приціл обладнаний низкопрофильними барабанчиками для зручного внесення поправок і прекрасно витримує віддачу при стрільбі з напівавтоматичної зброї великих калібрів. Діаметр центральної труби – 30 мм.. Швидке фокусування. Водонепроникний ударостійкий корпус з високоякісного алюмінієвого сплаву

Приціл Aimpoint Micro H-2 2МОА

Приціл коліматора закритого типу Aimpoint Micro H-2 – один з найпопулярніших і компактних коліматорних прицілів для полювання. Завдяки продуманому дизайну модель легко і швидко встановлюється на зброю. Приціл коліматора лінійки Micro H-2 здатний працювати в самих жорстких умовах експлуатації, при будь-якій температурі і вологості, а також на зброї “найважчих” калібрів, аж до .500 NitroExpress. У моделях лінійки Micro H-2 новий, посилений корпус і відкидні кришки, які защіщающают лінзи від пошкодження і дозволяють коліматорі витримати вплив будь-яких умов навколишнього середовища.

Приціл колиматорный Noblex Sight III

Після широкого визнання серед покупців Docter® Sight II, а також його вкрай вдалих продажів по всьому світу, логічним кроком концерну Analytik Jena AG став випуск наступного покоління прицілу коліматора відкритого типу Docter® Sight III.
Зберігши в собі всі переваги попередника, а саме:
– компактність
– легкість
– маневреність

Xd Precision RS з компенсатором висоти High

Коліматорні приціли XD Precision RS призначені для швидкого прицілювання і утримання мети під час спортивної або тактичної стрільби, а також на полюванні. Прицільна марка червоного кольору з широким діапазоном налаштувань яскравості дозволяє використовувати приціл як в умовах з недостатнім освітленням, так і при яскравому сонячному світлі.
Приціл кріпиться на планку Weaver/Picatinny, має міцний водонепроникний корпус і може бути використаний на більшості видів вогнепальної зброї.

Зв'яжіться з нами

Заповніть ці поля і ми Вам передзвонимо протягом 5 хвилин

Відвідайте наш магазин

Ми завжди готові проконсультувати покупця!

+38(068) 278-21-12

*Київстар

+38(099) 309-41-45

*Vadafone

Підпишіться на нас

Розроблено Adogen Agency

На сайті представлені зразки найпопулярнішої зброї та спорядження, які обирають стрільці-спортсмени.

Запитайте нас, а що підійде Вам?